Ana Sayfa Güzellik ZAYIFLAMAK HİÇ BU KADAR TATLI OLMAMIŞTI

ZAYIFLAMAK HİÇ BU KADAR TATLI OLMAMIŞTI

 LOKUM TADINDA ZAYIFLAMA

Kültürümüzün vazgeçilmez gül lokumları ezber bozduruyor. Bildiklerinizi unutun.

Sindirim sisteminin çalışmasını hızlandıran, bildiğiniz gül lokumlarından farklı olan dışı kuru gül yaprağı ile kaplı Antep fıstıklı gül lokumu yiyerek gül yaprağının rahiyasını damağınızda hissedecek ve tatlı tatlı zayıflayacaksınız.

Tamamen doğal ürünler kullanılarak sağlıklı ortamlarda ve geleneksel yöntemlerle üretilen Antep fıstıklı gül yapraklı gül lokumunu gönül rahatlığı ile yiyebilir kilo verme sürecini lokum tadında hızlandırabilirsiniz.

Diyet ve egzersizlere ek olarak Günde bir kere tek seferde 2-3 adet ( daha fazlası önerilmez ) tüketeceğiniz gül lokumu ile daha kolay forma girebilirsiniz. Yediğiniz besinlerin daha çabuk sindirilip dışarı atılmasını sağladığı ve tokluk hissinin artmasında etkili olduğu için kilo verme sürecini hızlandırıcı etkiye sahip, iştahı azaltıcı özelliği sayesinde de diyetle mücadelenizde yükünüzü bir hayli hafifletecektir. Sindirimi kolaylaştırıcı etkisi, kabızlığı önleyici özelliği sayesinde kısa sürede forma girmenize yardımcı olacaktır.

Güllü lokumla zayıflamak gerçekten mümkün mü?

Sağlıklı bir insanın günde alması gereken kalori miktarı yaş, cinsiyet ve  aktivitelere göre değişse de ortalama 1500-2500 kcal arasında değişmektedir. Eğer almanız gereken kalori miktarından fazlasını alır ve azını yakarsanız kilo almanız kaçınılmaz olacaktır.

Güllü lokumlarımızın bir adedinin tanesi ise yalnızca 25 kcal’dir. Tavsiye edilen miktarda yani günde 2-3 adet yenen lokum, bir insanın günlük alması gereken kalori miktarının yalnızca %2’sidir.

Lokumlar sindirim sisteminizi hızlandırır ve hızlanan bir sindirim sistemindeki besin pasajı, alınan kalori miktarını düşürür. Hem düşük kalorisi ile diyetinizi asla tehdit etmeyen hem de yediğiniz diğer besinlerden alınan kalori miktarını düşüren güllü lokumların enfes lezzetine varırken bir taşla iki kuş vurabilirsiniz.

Lokum, içerdiği doğal maddeler sayesinde tıpkı çikolatada olduğu gibi vücuda serotonin hormonunu yani mutluluk hormonunu salgılatır. Bu hormon; bazal metabolizma hızını ve yağ yıkımını artırarak, iştahı baskılayarak kilo verilmesini kolaylaştırır.

Soru ve siparişleriniz için

https://www.facebook.com/Zay%C4%B1flatan-Lokum-2183438195112302/   sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Link üzerinden iletişim sağlanabilmekte.

Eminiz, zayıflamak hiç bu kadar keyifli ve tatlı olmamıştı!

Ne Diyelim Şimdiden Lokum Tadında Zayıflamalar