Ana Sayfa Astroloji Uzak Durulması Gereken Burçlar!

Uzak Durulması Gereken Burçlar!

Kişiler burçların özelliğini bazen az bazen de tıpatıp olarak karakterlerini taşır. Ve bilinen bazı burçlar vardır ki bu burçların özellikleri sizleri korkutmaya yetebilir. Sadece iyi huylarını değil kötü huylarının yer aldığı burç bilgileri insanları tanımada geçerli olabilecek etkenlerden olabilir. Her özelliği kötü olmamakla birlikte sizleri bazı burçlar hakkında uyarmak istedim. Bu burçların genel özellikleri kötü olmakla birlikte olumlu özellikleri oldukça fazladır. Ayrıca her insanda tüm kötü özellikler bir arada bulunmaz.

AKREP: Kıskançtır, karşısındakini kıracak şekilde gıcık konuşabilir. Aniden sinirlenir, aşırı tepkiler gösterebilir. Asla unutmaz ve kincidir. Sevmediği insana karşı acımasızdır. Sevmediği insanların zayıflıklarından mutlu olur. Egoist ve bencildir.

ASLAN: Daima küstahtır, acımasız bir yapısı vardır. İsmini aldığı aslanın özelliğini yansıtır. Diktatörce davranır, lider olmak ister. Önüne geçeni indirmek için tüm kötülükleri yapabilir. Serttir, şımartılmak ister, ilgi görmek ister ve egoisttir.

KOÇ: Başkalarının duygularına duyarsız ve egoisttir. En önemlisi kendisidir. Kaba ve ön yargılıdır.

KOVA: İnatçıdır, serttir, duygularını belli etmez. İkna etmek için her şeyi yapar. Huzursuz, sıkılgan ve aksidir. Asi bir ruhu vardır. Kendisi önemlidir.

OĞLAK: Cimri ve duygusuzdur, aç gözlü ve sorunludur, sosyal hayatta yalnızdır. Kötümser ve hırslıdır. Görünüşe, paraya, prestije çok fazla önem verir.

Her insan bütün kötü ve iyi özelliklerini almaz. Bu özellikler sizde olmayabilir. Fakat bu burçların genel özellikleridir.