Ana Sayfa Seyahat Enerji Depolamayı Hedefliyorsanız Tam Yeri

Enerji Depolamayı Hedefliyorsanız Tam Yeri

Bodrum’a 20 kilometre uzaklıkta bulunan Mazı, sessiz güzel bakir bir cennet. Koyları ile meşhur olan Mazıköy de Sedef, Ilgın, Hurma, İnceyalı, Taşlıyan (Çakıllıyalı), Akarca, Kisebükü, Feslikan en çok ziyaretçi çeken yerlerin başında geliyor.
Dünyanın hemen hemen en dinamik ve hareketli tatil beldelerinden Bodrum’un yanı başında Bodruma nispet yapar gibi dingin bir atmosfere sahip. Billur ve tertemiz denizi, mandalina ve zeytin ağaçları ile bölgenin nadide enerji depolama merkezi diyebiliriz. Mis gibi serin havasını içinize her çektiğinizde enerji ile dolduğunuzu hissedeceksiniz. Kafanızı dinleyip enerji depolamayı hedefliyorsanız tam size göre.
Mazıköy‘ün Tepelerindeki zeytin ve çam ağaçlarının arasından süzülerek gelen serin ve hoş rüzgârlar eşliğinde, Körfez’in billur gibi suyuna girmek ayrı bir güzellik. Birbirinden enfes koylar, bu enfes koyların pırıl pırıl suyu ve bakir kumsallarında, mandalina, zeytin ağaçları ve mor zakkum çiçeklerinin gölgesinde denize girmenin tadına inanınki doyamayacaksınız.